top of page

ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA ♥

W ostatnią niedzielę, 18-go grudnia, w Iskrzyni odbyła się sprzedaż świątecznych stroików i ozdób choinkowych. W sobotę wieczorem w przedsionku iskrzyńskiego kościoła uczniowie przygotowali ekspozycję ozdób. Autorami prac byli uczniowie oraz ich rodziny, a także niekiedy znajomi rodzin. W niedzielę stroiki i wszelkie ozdoby zostały sprzedane – po mszy o godz. 8-ej oraz o godz. 10.15. Uczniowie z klas VI-VIII obsługiwali dzielnie kiermasz. Pozyskane pieniążki, w całości, w kwocie 1458 zł 50 groszy, zostaną przekazane, tak jak w roku ubiegłym, na potrzeby wychowanków Domu Dziecka w Długiem.

Wszystkim Darczyńcom, tak twórcom, jak i nabywcom pięknych świątecznych ozdób, Koło Wolontariatu pragnie serdecznie podziękować. Jesteśmy wdzięczni Parafianom-mieszkańcom Iskrzyni, którzy wrzucali do puszki pieniądze, chcąc wesprzeć naszą akcję.

Wszystkim, którzy wspierają działalność dobroczynną na rzecz innych oraz mieszkańcom Iskrzyni i Woli Komborskiej, Koło Wolontariatu pragnie złożyć Życzenia Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!


Comments


bottom of page