top of page

BOŻONARODZENIOWE STROIKI

Z zaangażowania i pomysłowości uczniów i rodziców powstały, kolejny już raz, wspaniałe stroiki na stół świąteczny lub świąteczne ozdoby - zawieszki można je było nabyć w ostatnią niedzielę, 19-go grudnia, w przedsionku kościoła w Iskrzyni, w godzinach od 7.30 do 11.30. Sprzedażą, a wcześniej przygotowaniem kiermaszu, zajęli się chętni uczniowie – wolontariusze. Z wielkim zaangażowaniem ubiegali myśli organizatorów i wykonywali swe zadania wzorowo, za co należą się im serdeczne podziękowania!

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej i lokalnej. Cel kiermaszu stroików świątecznych był charytatywny. Zebrane fundusze, w kwocie 2215 złotych, zostaną w styczniu przekazane na potrzeby wychowanków Domu Dziecka w Długiem. Będziemy o tym informować …

Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli tę szlachetną akcję, pragniemy serdecznie podziękować !!! Dziękujemy za twórcze zaangażowanie i dobroć !!!! Niech zakupione cudowne stroiki i ozdoby pozwolą stworzyć niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia czego z całego serca życzy Szkolne Koło Wolontariatu.


Więcej zdjęć zobaczyć można klikając w link:
Comments


bottom of page