top of page

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W sobotnie popołudnie 20 stycznia w sali Domu Ludowego w Iskrzyni dzieci z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, by móc zaprezentować program artystyczny swoim bliskim.

Po powitaniu przez Pana Dyrektora rozpoczęło się przedstawienie, w którym przedszkolaki i uczniowie klasy 1 wystawili jasełka przybliżając klimat Bożego Narodzenia, a uczniowie klas 2 i 3 - skecze i tańce. Punktem kulminacyjnym występu wnuków był wspólnie zaśpiewany i zatańczony „Rock and roll dla babci i dziadka” oraz głośne „Sto lat”, po czym dzieci z radością udały się do swoich dziadków wręczając drobne upominki. Wówczas głos zabrali zaproszeni goście: Wójt Gminy Korczyna, Przewodniczący Rady Gminy oraz przedstawiciele babć i dziadków dziękując małym aktorom i organizatorom tej wspaniałej uroczystości. Nasi goście mogli kontynuować spotkanie przy muzyce zespołu „Klimat” i poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców i Sołtysa. W przerwach między występami poszczególnych grup publiczność zabawiał Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Zapraszamy do galerii zdjęć i filmików, które zostały udokumentowane przy pomocy sprzętu zakupionego w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmików:Comments


bottom of page