top of page

DZIEŃ RODZINY W PRZEDSZKOLU

Zaktualizowano: 10 lip 2023

„Kochamy Was całym sercem” – pod tym hasłem we wtorek, 13 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Dzień Mamy i Taty. Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości , uśmiechu i miłości. Wszystkich zebranych serdecznie powitał Pan Dyrektor, który swoimi słowami dodał otuchy przedszkolakom. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć program artystyczny przeplatany piosenkami, tańcami i wierszami w wykonaniu naszych przedszkolaków. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Po występie wręczyły upominki swoim ukochanym rodzicom oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zabaw, które wprawiły wszystkich w doskonały humor. Dziękujemy Rodzicom za przybycie, wspaniałą zabawę oaz pomoc w przygotowaniach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: https://drive.google.com/.../100PfpUzoi1tln3JVxCCNGAELSRg...Comments


bottom of page