top of page

"Hazard? Nie daj się wciągnąć" - spotkanie z przedstawicielami Izby Administracji Skarbowej

Zaktualizowano: 10 mar 2023

O godzinie 10:40 dnia 9 marca, przedstawiciele Izby Administracji Skarbowej przeprowadzili zajęcia edukacyjne w ramach akcji "Hazard? Nie daj się wciągnąć" dla klas 6-8. W trakcie zajęć omawiana była tematyka zagrożeń związanych z hazardem oraz przedstawione zostały sposoby, jak unikać niebezpieczeństw związanych z grami losowymi.

Podczas spotkania, uczestnicy zostali zapoznani z przepisami prawa dotyczącymi hazardu oraz konsekwencjami, jakie mogą wyniknąć z nielegalnego uczestnictwa w grach losowych. Przedstawiono również szereg negatywnych skutków, jakie mogą dotknąć osoby, które uzależnią się od hazardu, takich jak problemy finansowe, psychologiczne i społeczne. W trakcie prezentacji zaprezentowane zostały także różne strategie i metody unikania uzależnienia od hazardu, w tym metody kontroli budżetu, umiejętności radzenia sobie ze stresem, a także szukania wsparcia wśród bliskich i specjalistów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować przedstawicielom Izby Administracji Skarbowej za przeprowadzenie dzisiejszych zajęć. Spotkanie było bardzo wartościowe i na pewno przyczyni się do zwiększenia świadomości uczniowskiej na temat zagrożeń związanych z hazardem.

Comments


bottom of page