top of page

Jesteśmy. I wspieramy …

Za nami kolejna akcja dobroczynna. W czwartek 30 marca, w godzinach popołudniowych, w przedsionku naszego kościoła, wolontariusze z naszej szkoły sprzedawali cuda, cudeńka. Pisanki, stroiki, kartki – jednym słowem ozdoby wielkanocne. Był to czas wielkanocnej parafialnej spowiedzi. Celem naszej ,, stroikowej aktywności” była pomoc wychowankom Domu Dziecka w Krośnie przy ul. Grodzkiej. Zawitamy tam już po raz kolejny, bowiem byliśmy w tej placówce z naszą pomocą podczas pandemii. Po Świętach nasza szkolna delegacja zawiezie całość kwoty uzyskanej podczas czwartkowego kiermaszu – 1240 złotych Dziękujemy Wszystkim, którzy otworzyli swe serce i włączyli się do przygotowania

i przeprowadzenia tej akcji.

i przeprowadzenia tej akcji.

Comments


bottom of page