top of page

KOLOROWY ŚWIAT WARZYW I OWOCÓW 🍎🍐🥕

W dniach 19-20 października w naszej szkole zrealizowany został projekt edukacyjny pt. „Kolorowy świat warzyw i owoców” promujący wśród dzieci zdrową dietę, bogatą w owoce

i warzywa. W tych wyjątkowych dniach udział wzięła cała społeczność szkolna, wykonując przeróżne aktywności. Przedszkolaki oraz klasy I-III przygotowały zdrową przekąskę pełną witamin. Następnie nadszedł czas na kreatywne przebrania, które zostały zaprezentowane na wybiegu podczas owocowo- warzywnego pokazu mody. Klasy IV – VIII wykonały pracę plastyczną „Zdrowy talerz” oraz przykładowy jadłospis na cały dzień z uwzględnieniem warzyw i owoców. Efekty tych prac pozostały pysznym wspomnieniem, które można ze smakiem podziwiać na naszym szkolnym korytarzu. Całość dopełniła degustacja koktajli owocowych przygotowanych przez uczniów klasy VII.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: https://drive.google.com/.../1fxKJsxusDfJZxOHw0nnLSUF...


Yorumlar


bottom of page