top of page

Laboratoria przyszłości

Zaktualizowano: 4 paź 2022

Nasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości!

Otrzymaliśmy 60 000 zł na zakup nowoczesnego sprzętu, który wesprze nas w pracy nad rozwojem kompetencji XXI wieku naszych uczniów.

Szkoła dysponuje m.in.: pracownią druku 3D, mikrokontrolerami, sprzętem audio-wideo, zestawami klocków konstrukcyjnych LEGO® Education SPIKE™ oraz Goglami VR.

Od września wystartowaliśmy z nową energią i pomysłami.

Więcej informacji pod linkiem:


Nowy rok szkolny i nowe edukacyjne wyzwania, które będziemy realizować dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszych pracowni w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Na dodatkowych zajęciach edukacyjnych w roli głównej zestawy Lego Education Spike Essential.

Grupy utworzone, oprogramowanie zainstalowane i zaczynamy wspólną informatyczną przygodę. Udało nam się już sprawdzić jak działa Hub i wszystkie czujniki dołączone do zestawu, ze starszymi klasami podjęliśmy próbę pierwszych projektów. Sami zobaczcie :)


Zdjęcia klasy 2:


Zdjęcia klasy 3:


Zdjęcia z zajęć dodatkowych z informatyki:


Comentários


bottom of page