top of page

Naprawdę ,,Każdy może pomóc”

W tym roku szkolnym pomagaliśmy potrzebującym na wiele sposobów. Ostatni nasz gest przed wakacjami to akcja przeprowadzona na terenie naszej szkoły 7-go czerwca. Galaretki, babeczki - muffin, ciastka – wspaniałe słodkości wykonane w wielu domach naszych uczniów zostały na szkolnych mini stoiskach sprzedane właśnie w tym dniu. Cały dochód z akcji został przekazany na leczenie i rehabilitację 5-letniego Olusia z Krościenka Wyżnego. Chłopca czeka kolejna operacja chorej nóżki. To cudowne, że udało się zgromadzić pokaźną kwotę – 867 złotych. Bardzo dziękujemy Wszystkim Darczyńcom

- którzy przygotowywali wcześniej słodkości w swoich domach, którzy pomagali przy organizacji słodkich stoisk, no i wiadomo – mniejszym i większym łasuszkom, którzy

z przyjemnością delektowali się pysznościami . Wrażliwość, która otwiera serca na potrzeby innych jest imponująca. Flora Edwards powiedziała kiedyś tak: ,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie ponieważ wszelkie dobro które dajemy zatacza koło i wraca do nas”. Mocno wierzymy, że tak właśnie się stanie.

Aleksandrowi życzymy zdrowia, a Jego rodzicom dużo sił w pokonywaniu życiowych trudności.


Galeria zdjęć:Commentaires


bottom of page