top of page

Pomagamy potrzebującym

11-go stycznia w naszej szkole działo się …. Chętni uczniowie klas 4-8, niekiedy z pomocą rodziców, dzień wcześniej, upiekli gofry, naleśniki, pankejki i ciastka owsiane. A kolejnego dnia, w czwartek rano, wolontariusze zorganizowali stoisko w szkole i odbywała się sprzedaż tych wspaniałości. W kuchni produkty były odgrzewane, ciepłe przekładane dżemem, powidłami lub kremem czekoladowym. To akcja powstała z myślą o wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Wesprzemy pełnym dochodem z czwartkowej inicjatywy – 592,96 zł . Dziękujemy tym Wszystkim, którzy brali udział w pieczeniu słodkości, uczniom przygotowującym i prowadzącym szkolny kiermasz oraz wszystkim kupującym! Również w czwartek, na zaproszenie Koła Wolontariatu, przybyli do naszej szkoły Ola oraz jej tata. To właśnie dla Aleksandry Wojnar z Humnisk wszyscy zbieramy plastikowe nakrętki – tym samym pomagamy w leczeniu tej dziewczynki, uczennicy klasy 4-ej. Rodzice bardzo dziękują za wsparcie. Zachęcamy do dalszej zbiórki nakrętek! „Każdy gest nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat”


Comments


bottom of page