top of page

SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH WIELKANCNYCH

W okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnych Konkursach Plastycznych „Pisanka Wielkanocna” i „Palma Wielkanocna”, zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie. W dniu 25 marca 2021 komisja konkursowa oceniła prace i przyznała nagrody. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Konkurs „Palma Wielkanocna” Amelka Pelczar - kategoria: przedszkole - II miejsce Konkurs „Pisanka Wielkanocna” Marcelina Boczar kl. II – III miejsce Ola Rymarz kl. II – wyróżnienie Wiktor Węgrzynek kl. VII – I miejsce Karolina Kielar kl. VIII – II miejsce Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych odbyło się w szkole 27 i 28 kwietnia. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!Comentários


bottom of page