top of page

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA SP W ISKRZYNI

W dniu 3 kwietnia w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora SP W Iskrzyni. W turnieju udział wzięły szkoły z naszej Gminy i okolic: SP w Węglówce, SP w Korczynie SP w Rogach, SP w Orzechówce oraz gospodarz SP w Iskrzyni. Łącznie w zawodach wystartowało 26 zawodników z klas III-VI.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim wyrównanym poziomie technicznym. Pojedynki były bardzo zacięte, w wielu spotkaniach o zwycięstwie decydował dopiero 5 set.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce – Aleksander Nykiel (SP w Orzechówce) II miejsce – Jakub Pudło (SP w Węglówce) III miejsce – Dawid Chrobak (SP w Orzechówce)

SP w Iskrzyni reprezentowali: Brunon Prajsnar, Błażej Rymarowicz, Igor Gefert, Paweł Prajsnar, Michał Szewczyk, Konrad Kłapkowski, Hubert Koszela, Paweł Tylka. Dla chłopców były to pierwsze zawody w których jako adepci tenisa stołowego pokazali się z bardzo dobrej strony. Zwycięzcom gratulujemy Dziękujemy trenerom oraz zawodnikom za udział w zawodach. Zapraszamy na kolejny turniej w przyszłym roku szkolnym.


Comments


bottom of page