top of page

BOHATER TYGODNIA – IGOR

Bohater Tygodnia to projekt, którego celem nadrzędnym jest wdrażanie dzieci do życia społecznego. Są to działania przeprowadzone we współpracy z rodzicami po to, aby każde dziecko w grupie poczuło się ważne i wyjątkowe. W ciągu tygodnia bohater jest najważniejszą osobistością grupy, ma możliwość wyróżnić się czymś szczególnym, opowiedzieć o swojej rodzinie, pokazać zdjęcia. Do bohatera tygodnia może przyjść z wizytą członek rodziny. Daje to możliwość i szanse zaprezentowania się rodzicom, wykazania się pomysłowością przed innymi. Projekt wzmacnia poczucie wartości dzieci nieśmiałych, buduje ich dobrą samoocenę.

W tym tygodniu naszym bohaterem był Igor, który z niecierpliwością czekał, aby pokazać wszystkim dzieciom swój plakat zrobiony z pomocą rodziców. Igor opowiedział nam

o swojej rodzinie, o tym co lubi robić, czym się interesuje. Przyniósł też do przedszkola swoją ulubioną bajkę, którą dzieci wysłuchały z wielką uwagą. W środę odwiedziła nas mama Igora, która jest nauczycielką języka angielskiego. Pani Ewa przygotowała dla dzieci wiele ciekawych zabaw, które sprawiły im wiele radości. Na koniec czekała też na nie słodka niespodzianka. Dziękujemy pani Ewie za zaangażowanie i poświęcony czas.


Comments


bottom of page