top of page

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

9 lutego uroczyście świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. W sali Domu Ludowego w Iskrzyni zebrali się licznie zaproszeni goście. Pan Dyrektor szkoły serdecznie wszystkich powitał i zaprosił do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Przedszkolaki i dzieci z klasy I zaprezentowali Jasełka, a skecze i tańce uczniowie kl. II i III. Na koniec przedstawienia wszystkie wnuczęta wspólnie złożyły życzenia, zaśpiewały piosenkę i gromkie Sto Lat oraz wręczyły swoim dziadkom laurki. Po występach głos zabrali Wójt Gminy Korczyna oraz przedstawiciele Babć i Dziadków dziękując za wspaniały program artystyczny. Rolę konferansjera pełnił Pan Dyrektor GOK-u w Korczynie. Miłymi akcentami uroczystości były poczęstunek oraz zabawa taneczna w rytm muzyki zespołu ,,Kwant”, która trwała do późnych godzin nocnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom: Wójtowi Gminy Korczyna, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Kołu Gospodyń Wiejskich w Iskrzyni, Sołtysowi Wsi Iskrzynia, Radzie Rodziców, wszystkim zaangażowanym rodzicom oraz Szkole Podstawowej w Iskrzyni za pomoc w przygotowaniu uroczystości.


Zapraszamy do galerii zdjęć.
Comments


bottom of page