top of page

ERASMUS+ - pierwszy dzień wizyty w Polsce.

Za nami pierwszy dzień wizyty w Polsce naszych projektowych partnerów z Grecji i Włoch. To był bardzo intensywny dzień. Nasi goście spędzili go w Korczynie i jej okolicach. Na początek spotkania zostali przywitani przez Pana Jana Zycha - Wójta Gminy Korczyna oraz otrzymali ciekawe albumy pokazujące piękno ziemi korczyńskiej. Program dzisiejszego dnia został przygotowany przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury, a przez cały dzień przewodnikiem grupy był dyrektor GOKu Wojciech Tomkiewicz – dziękujemy za perfekcyjne przygotowanie programu i pokazanie naszym gościom najpiękniejszych zakątków gminy.

Po wizycie w Urzędzie Gminy nasi goście odbyli warsztaty z robienia czekolady w największej w Polsce i Europie pijalni czekolady, degustowali różne rodzie czekolad oraz inne wyroby Mistrza Polski Cukierników – Mirosława Pelczara.

Następnie, by spalić kalorie, których dostarczył im pobyt w fabryce czekolady, nasi goście zwiedzili zamek Kamieniec, odwiedzili rezerwat Prządki, podziwiali fantastyczną panoramę z wieży widokowej oraz na koniec dnia zwiedzili Winnicę Widokową. Nasi goście byli zauroczeni ziemią korczyńską. Mamy nadzieję, że aktywności, które przygotowaliśmy dla nich na kolejne dni również będą dla nich ciekawe.


Comentarios


bottom of page