top of page

NADESZŁY WAKACJE

25 czerwca uczniowie w całej Polsce otrzymali świadectwa ukończenia kolejnej klasy. Dla niektórych było to zakończenie edukacji. Nasza klasa VIII, 18 uczniów – otrzymali w ten dzień świadectwa ukończenia szkoły.

2 lipca uczniowie Ci poznali również swoje wyniki egzaminu, wkrótce otrzymają zaświadczenia i po złożeniu ich w konkretnych szkołach średnich będą oczekiwać - czy marzenia się spełniły i upragniona szkoła od września będzie na nich czekać….

Wracając do dnia zakończenia roku szkolnego…

Po uroczystej Mszy św. w naszym parafialnym kościele, głos zabrał Pan Dyrektor, dokonując krótkiego podsumowania niełatwego minionego roku.

W tym roku zostały, po raz pierwszy, wręczone statuetki dla najlepszych uczniów. Wręczenia dokonał Przewodniczący Rady Rodziców. Tytuł i statuetkę ,,Najlepszy

z najlepszych” otrzymała uczennica klasy VII Marta Rymarowicz, a tytuł i statuetka ,,Superdobroczyńca” przypadły uczennicy klasy VIII Wiktorii Szajnie.

Następnie Pan Dyrektor uroczyście pożegnał dwie długoletnie pracownice szkoły, które udały się na emeryturę – nauczycielkę matematyki Panią Irenę Patlę oraz Panią Marię Krauz, pracownika obsługi. Podziękowania obie Panie otrzymały także od Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego.


Kolejnym wydarzeniem w tym dniu było uroczyste rozdanie świadectw uczniom klasy VIII, świadectwa z wyróżnieniem wraz z nagrodą książkową otrzymało 10-u uczniów (najwyższa średnia w klasie to 5,4). Uczniowie, kończący szkołę swoje podziękowania wyrazili poprzez zaprezentowanie refleksyjnych myśli o życiu, jego radościach i smutkach, a także o tym,

że zawsze warto pomagać drugiemu człowiekowi. Na koniec krótkiej swojej prezentacji, podziękowania odchodząca klasa VIII, złożyła Panu Dyrektorowi, Księdzu Proboszczowi, Wychowawcom i wszystkim Nauczycielom.

Naszym Absolwentom życzmy samych sukcesów w nowej szkole, by spełniali swe pasje

i marzenia, by zdobywali piękne, upragnione zawody. Po prostu by byli szczęśliwi,

a pandemia by została na dobre zażegnana i nie miała już najmniejszego wpływu na nasze życie.


Do zobaczenia w ,,dorosłym życiu”...

Więcej zdjęć obejrzeć można klikając w link prowadzący na portal społecznościowy Facebook. Zapraszamy!


Yorumlar


bottom of page