top of page

Sukces naszych uczniów w konkursie InstaLogik!

W bieżącej, VII edycji ogólnopolskiego konkursu informatyczno-matematycznego InstaLogik, który jest konkursem trzystopniowym, nasza szkoła może pochwalić się wyjątkowo dużym zaangażowaniem uczniów. I etap rozpoczął się pod koniec października i wzięło w nim udział aż 22 000 uczniów z 2700 szkół z całej Polski.


Z naszej szkoły w rywalizacji uczestniczyło aż 23 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 11 uczniów, a do trzeciego – 3: Marcin Słowik, Tymon Gonet i Tomasz Winiarski, co jest dużym osiągnięciem i potwierdzeniem wysokiego poziomu umiejętności logicznych i informatycznych.


Szczególne gratulacje kierujemy do Marcina Słowika, ucznia klasy 8, który zdobył tytuł Laureata III miejsca, uzyskując jednocześnie najlepszy wynik w powiecie krośnieńskim!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów



Komentarze


Skontaktuj się z nami

Adres

  • Strona BIP
  • Facebook SP Iskrzynia
  • Polityka prywatności
  • Oświadczenie dostępności

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP)

/SPIskrzynia/SkrytkaESP

Tel: 13 43 155 13

Email: sp@spiskrzynia.pl

Adres do e-doręczeń:
AE:PL-95464-57781-JVGCH-28

Iskrzynia ul. Szkolna 4

38-422 Iskrzynia

                        © 2020 JGrochowska              *-* sekcja Informatyków szkolnych *-*                                   

bottom of page