top of page

Wielkanocne pisanki i stroiki

Niedziela Palmowa w Iskrzyni była uroczysta i przepełniona dobrocią. Chętni Uczniowie oraz Rodzice przygotowali pisanki oraz świąteczne stroiki, które ozdobiły przedsionek kościoła już od samego rana w niedzielę. Z uwzględnieniem obowiązujących zaleceń epidemiologicznych zostało zorganizowane, przez Koło Wolontariatu naszej Szkoły stoisko, gdzie odbyła się sprzedaż cudownie przygotowanych, wielkanocnych ozdób. Tak jak było to w planie – dochód – przeznaczony zostanie na potrzeby Hospicjum w Krośnie.


Pieniążki, które wpłynęły z dobroci serca ludzi, podczas trwania ,,minikiermaszu”

to 1671 złotych. Kwota ta zostanie w całości przekazana na konto tej instytucji.

Podziękowania należą się wszystkim Artystom!!! Także Uczniom i Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tej świątecznej akcji.


Dziękujemy: mamom – Magdalenie Tylce i Beacie Inglot za pomoc w sobotnim przygotowaniu stoiska oraz uczniom – wolontariuszom, którzy zaangażowali się w sprzedaż i stronę techniczną kiermaszu (uczennice z klasy 8: Martyna Dudek, Magdalena Folta

i Wiktoria Szajna oraz uczniowie: Adrian Cymerman, Michał Omachel, Adam Raś z klasy 8 oraz Kacper Inglot i Szymon Filak z klasy 5). Ponadto tym osobom pragniemy podziękować, którzy w jakikolwiek inny sposób przyczynili się do naszej wielkanocnej akcji.

Kolejny już raz mieszkańcy Iskrzyni, a także Woli Komborskiej, wykazali się dobrym sercem i ukierunkowaniem swych pasji w stronę dobroczynności. Jesteście niesamowici, oby tak dalej.


Koło Wolontariatu składa życzenia dla Wszystkich mieszkańców Iskrzyni oraz Woli Komborskiej – zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei

i miłości. Wesołego Alleluja!


Szkolny Wolontariat
Comentarios


bottom of page