top of page

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA

„Wierzymy, że Ty o święty Mikołaju przynosisz Dobro nam

I mówisz „lubię dzielić się tym co mam”

Rozdajesz nam Nadzieję

By z Wiarą patrzeć w dal

A Miłość to największy twój dar”

Słowa tej piosenki, towarzyszyły uczniom przy tańcu powitalnym dla naszego niezwykle oczekiwanego gościa.

Wszystkie dzieci tego dnia z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły i zaczął odwiedzać dzieci w klasach. Z tej okazji, dzieci ubrane w piękne mikołajowe czapki wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki oraz wykonały wspaniałe prace plastyczne. Mikołaj chętnie rozmawiał z naszymi uczniami. Wręczając prezenty, słodkie upominki nie szczędził ciepłych słów pod adresem każdego dziecka.

Pomocnikami Św. Mikołaja były uczennice naszej szkoły, a jeden z uczniów solidnie dokumentował ważne wydarzenia, robiąc zdjęcia. Był to dzień niezwykły - dzień pełen radości, pozytywnych przeżyć i emocji. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych uczniów. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem św. Mikołaja za piękne prezenty i wielki dar serca. Mamy nadzieję, że za rok znów nas odwiedzisz!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmów:


Comments


bottom of page