top of page

WYCIECZKA KLASOWA KRYNICA ZDRÓJ

Na zakończenie roku szkolnego 2020/2021 uczniowie Szkoły Podstawowej w Iskrzyni wybrali się na wycieczkę do Krynicy – perły polskich uzdrowisk, która przyciąga co roku rzesze turystów.


W szkolnym wyjeździe wzięły udział klasy IV,V i VI. Uczniowie na pierwszą atrakcję turystyczną w Krynicy wybrali wieżę widokową ze ścieżką przyrodniczo- edukacyjną w koronie drzew. Grupa bardzo sprawnie dotarła na sam szczyt wieży podziwiając przepiękne widoki. Najodważniejsi skorzystali ze zjeżdżalni, która znajduje się na wieży. Kolejną atrakcją był zjazd kolejką linową, która sprawiła szczególną frajdę uczniom, a dla niektórych była niezapomnianym przeżyciem. Następnie udaliśmy się na obiad i obowiązkowy dla każdego wycieczkowicza zakup pamiątek. Po krótkim odpoczynku powędrowaliśmy na Górę Parkową, gdzie uczniowie skorzystali z Rajskich Ślizgawek oraz zjeżdżalni pontonowej. Zabawa była przednia !


Po całym dniu aktywności na świeżym powietrzu, zadowoleni i pełni wrażeń, wróciliśmy cali i zdrowi do domu.


Więcej zdjęć z wycieczki znajdziecie w galerii pod linkiem: https://www.facebook.com/SzkolaPodstawowawIskrzyni/photos/pcb.663512775046897/663509325047242/Comments


bottom of page