Gminny Konkurs Ortograficzny📃🖊️
- Lena
- 25 maj
- 1 minut(y) czytania
22 maja w Szkole Podstawowej w Węglówce odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „Ortografuś”, w którym uczestniczyli uczniowie klas drugich i trzecich z wszystkich szkół gminy Korczyna.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Maja Pojnar z klasy III oraz Zuzanna Rajchel z klasy II. Dziewczynki z dużym zaangażowaniem i skupieniem zmierzyły się z wymagającymi zadaniami ortograficznymi o różnym stopniu trudności.
Maja Pojnar, uczennica klasy III, zdobyła wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnięć!👏🏆















Komentarze